Milan Polačko - kamenár

Milan Polačko - kamenárstvo. Práce s prírodným kameňom - obklady, dlažby, ploty, sokle. Obklady domov, garáží, pokládka dlažby.

Milan Polačko - kamenár

Kamenárstvo, kamenné ploty, obklady, dlažby, prírodný kameň, Snina

Milan Polačko - kamenárstvo. Práce s prírodným kameňom - obklady, dlažby, ploty, sokle. Obklady domov, garáží, pokládka dlažby.

Adresa: Hlavná 434/98, 06782 Dlhé nad Cirochou
Telefón:Slovensko: +421 918 516 864, Česko: +420 773 125 875
Kontaktná osoba:Milan Polačko
Mobil:0918516864
E-mail:milan@polacko.sk
WEB:www.polacko.sk

Milan Polačko - kamenárstvo. Práce s prírodným kameňom - kamenné obklady, ploty, dlažby

Naše kamenárstvo je zamerané hlavne na obklady domov z prírodného kameňa na sucho ako aj na špáru. Kamenné ploty aj sokle, kamenné oporné múry, kde sa vo veľkej miere využíva prírodný kameň vo forme haklíka alebo divočiny, pokládka dlažieb z prírodného kameňa, pokládka žulovej kocky 10x10 cm, ktorá je zvlášť vhodná pre prístupové cesty, chodníky k Vášmu domu, garáži, skleníku alebo bazénu.

Hlavnou výhodou prírodného kameňa je nesporne jeho krása, životnosť a takmer žiadna údržba.

Zákazky realizujeme v rámci celého Slovenska a Českej republiky.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.