Kvety Sára - kvetinárstvo v Snine

KVETY SÁRA - kvetinárstvo v Snine. Predaj rezaných a črepníkových kvetov, vencov, letničiek, záhradníckeho sortimentu, suvenírov, darčekov. Svadobné kytice, svadobná výzdoba. Kvetinová pošta - donáška.

Kvety Sára - kvetinárstvo v Snine

Kvetinárstvo, kvety, kytice, vence, darčeky, svadobná výzdoba, Snina

KVETY SÁRA - kvetinárstvo v Snine. Predaj rezaných a črepníkových kvetov, vencov, letničiek, záhradníckeho sortimentu, suvenírov, darčekov. Svadobné kytice, svadobná výzdoba. Kvetinová pošta - donáška.

Adresa: Budovateľská 1431/2, 06901 Snina
Telefón:0949388831
Kontaktná osoba:Daniela Kruľová
Mobil:0949388831
E-mail:danielakrulova@gmail.com
Web:www.kvetysara.sk

KVETY SÁRA - kvetinárstvo Snina.

Rezané a črepníkové kvety, vence, letničky, trvalky, záhradnícky sortiment, suveníry, darčeky, sklo, keramika...

Svadobné kytice, svadobná výzdoba, výzdoba kostolov a sál. Zapožičiavanie svadobných návlekov, výzdob...

Kvetinová pošta - donáška kvetov, kytíc.

V našom kvetinárstve Sára ponúkame predaj a aranžovanie rezaných kvetov, aranžovanie svadobných kytíc,predaj črepníkových kvetov z Holandska, predaj dizajnovej keramiky, skla, kovaných výrobkov, keramických a prútených kvetináčov, anjelov, ratanu, kompletného záhradníckého sortimentu, kónických a vonných sviečok ako aj predaj vencov zo živých a umelých kvetov.

Kvetinárstvo predáva a aranžuje aj balkónové solitéry z letničiek, trvaliek a ihličnanov. V portfóliu našich služieb nájdete aj kompletné aranžovanie a výzdoby svadobných sál, sál na stužkové, výzdoby kostolov, zapožičiavanie návlekov na stoličky k rôznym príležitostiam, donášku kytíc, kvetinových a darčekových košov v rámci východného Slovenska.

Pre stálych a verných zákazníkov poskytuje kvetinárstvo Sára kartu zliav. Spolupracujeme s poprednými slovenskými dovozcami rezaných a črepníkových kvetov z Holandska a pravidelne sa zúčastňujeme motivačných a prezentačných akcií popredných svetových floristov na Slovensku. Aby sme boli čo najbližšie k Vám, naši milí zákazníci, v našich zručnostiach sa neustále rozvíjame a zdokonaľujeme. Pri aranžovaní používame moderné prvky a top materiály. Príďte a navštívte nás.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.