Kvety Sára - kvetinárstvo v Snine

KVETY SÁRA - kvetinárstvo v Snine. Predaj rezaných a črepníkových kvetov, vencov, letničiek, záhradníckeho sortimentu, suvenírov, darčekov. Svadobné kytice, svadobná výzdoba. Kvetinová pošta - donáška.

Kvety Sára - kvetinárstvo v Snine

Kvetinárstvo, kvety, kytice, vence, darčeky, svadobná výzdoba, Snina

KVETY SÁRA - kvetinárstvo v Snine. Predaj rezaných a črepníkových kvetov, vencov, letničiek, záhradníckeho sortimentu, suvenírov, darčekov. Svadobné kytice, svadobná výzdoba. Kvetinová pošta - donáška.

Adresa: Budovateľská 1431/2, 06901 Snina
Telefón:0949388831
Kontaktná osoba:Daniela Kruľová
Mobil:0949388831
E-mail:danielakrulova@gmail.com
Web:www.kvetysara.sk

KVETY SÁRA - kvetinárstvo Snina.

Rezané a črepníkové kvety, vence, letničky, trvalky, záhradnícky sortiment, suveníry, darčeky, sklo, keramika...

Svadobné kytice, svadobná výzdoba, výzdoba kostolov a sál. Zapožičiavanie svadobných návlekov, výzdob...

Kvetinová pošta - donáška kvetov, kytíc.

V našom kvetinárstve Sára ponúkame predaj a aranžovanie rezaných kvetov, aranžovanie svadobných kytíc,predaj črepníkových kvetov z Holandska, predaj dizajnovej keramiky, skla, kovaných výrobkov, keramických a prútených kvetináčov, anjelov, ratanu, kompletného záhradníckého sortimentu, kónických a vonných sviečok ako aj predaj vencov zo živých a umelých kvetov.

Kvetinárstvo predáva a aranžuje aj balkónové solitéry z letničiek, trvaliek a ihličnanov. V portfóliu našich služieb nájdete aj kompletné aranžovanie a výzdoby svadobných sál, sál na stužkové, výzdoby kostolov, zapožičiavanie návlekov na stoličky k rôznym príležitostiam, donášku kytíc, kvetinových a darčekových košov v rámci východného Slovenska.

Pre stálych a verných zákazníkov poskytuje kvetinárstvo Sára kartu zliav. Spolupracujeme s poprednými slovenskými dovozcami rezaných a črepníkových kvetov z Holandska a pravidelne sa zúčastňujeme motivačných a prezentačných akcií popredných svetových floristov na Slovensku. Aby sme boli čo najbližšie k Vám, naši milí zákazníci, v našich zručnostiach sa neustále rozvíjame a zdokonaľujeme. Pri aranžovaní používame moderné prvky a top materiály. Príďte a navštívte nás.

loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.