Úvod > Ponuka práce > Baníctvo, hutníctvo > Klientsky pracovník na pošte - Snina, hlavný pracovný pomer (PB PARTNER, a.s.)

Klientsky pracovník na pošte - Snina, hlavný pracovný pomer (PB PARTNER, a.s.)

Pracovná oblasť:
Baníctvo, hutníctvo
V meste:
Snina
Možný termín nástupu:
dohodou
Hlavný
Ponúkame:
Čo môžeš čakať od nás?

- Prácu na trvalý pracovný pomer v silnej a stabilnej spoločnosti na slovenskom trhu

- Férový prístup, podporu a rozvoj zo strany manažérov aj lektorov

- Školenia zamerané na prehĺbenie produktových vedomostí a osobnostný rast

- Aktivity zamerané na budovanie tímu (súťaže, večierky a mnoho iného)

- jedinečné spojenie – obchodnícka pozícia + TPP + pevná zložky mzdy + pohyblivá odmena podľa vášho výkonu na mesačnej báze

- 3 týždne školení počas prvého roka

- 5 dní voľna nad rámec zákona

- notebook, telefón na služobné účely

- príspevok na ošatné

- stravné lístky

- súťaže o dovolenky
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
500 € fixná zložka + 420 € priemerné mesačné provízie v regióne Prešov
Podmienky výberového konania:
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Z dôvodu veľkého počtu uchádzačov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Ostatných uchádzačov budeme kontaktovať e-mailom.
V prípade, že máte gmail, sledujte prosím záložku Propagácie/Promotions.

Za pochopenie vopred ďakujeme.

HR tím PB PARTNER, a.s.
Poštová banka vám ponúka priestor pre realizáciu vlastných riešení a príležitosť podieľať sa na raste banky. Naštartujte svoju budúcnosť s nami a staňte sa aj vy súčasťou mladého a dynamického tímu ľudí, ktorý stojí za úspechmi našej banky. Sme starostlivá banka. Sme zrozumiteľná banka. Sme dostupná banka. Sme slovenská banka.
Výber Poštovej banky je pre Vás dobrým rozhodnutím:
• Už 23 rokov na trhu – patríme medzi najsilnejšie banky na Slovensku
• Slovenská banka – dokážeme flexibilne prijímať zmeny a dobre poznáme potreby našich klientov
• Banka s miliónom klientov – každý piaty Slovák je našim klientom
• Jednoduchá a zrozumiteľná banka pre každého – rešpektujeme požiadavky a potreby našich klientov
• Najdostupnejšia banka – viac ako 1 600 obchodných miest po celom Slovensku, 43 vlastných pobočiek a 215 bankomatov
• 7 000 miest na výber hotovosti – svoju hotovosť si vyberiete nielen vo veľkých mestách, ale aj v menších obciac

O PB Partner
Spoločnosť PB Partner vznikla v roku 2010. Jej strategickým zámerom je vybudovať najväčšiu distribučnú sieť na Slovensku a aktívne rozvíjať obchod na poštách.
Na trhu pôsobí ako mladá a rýchlo sa rozvíjajúca spoločnosť, charakteristická predovšetkým svojou flexibilitou. Okrem toho, že poskytuje klientom kvalitnú starostlivosť o ich financie, vytvára priestor aj pre rast a úspech svojich zamestnancov, ktorým ponúka unikátne know-how z oblasti riadenia, vzdelávania a rozvoja ľudí a budovania dynamického kolektívu. Klientskí pracovníci aktívne oslovujú klientov a ponúkajú im optimálne riešenia ich finančných potrieb.
Kontakt:
Podrobnosti
Dátum pridania:
10.6.2017
Počet videní:
516