R.J.R., s.r.o. - montované nízkoenergetické domy

Našou hlavnou výrobnou náplňou sú predovšetkým drevené strešné konštrukcie v tvare priehradových väzníkov spájaných kovovými spojkami s prelisovanými hrotmi

R.J.R., s.r.o. - montované nízkoenergetické domy

RJR - nízkoenergetické domy, krovy, tesárstvo, klampiarstvo,Snina

Našou hlavnou výrobnou náplňou sú predovšetkým drevené strešné konštrukcie v tvare priehradových väzníkov spájaných kovovými spojkami s prelisovanými hrotmi

Adresa: Stakčínska 141, 069 01 Snina
Telefón:057 768 2237
E-mail:rjr@rjr.sk

Spoločnosť je sebestačná v oblasti projektovania, statiky, prípravy výroby a riadenia stavebných prác v oblasti výroby a realizácie konštrukcie krovu a realizácie strešných systémov, výroba a realizácia nízkoenergetických domov.

Spoločnosť je riadená spoločníkmi spoločnosti. Celkom zamestnáva cca 30 pracovníkov s trvalým pracovným pomerom v profesijnej štruktúre: manažér, statik, projektant, stavebno - montážny pracovník v oblasti výroba a montáž drevených priehradových konštrukcií, klasické tesárstvo, klampiar, pokrývač plochých a šikmých striech. V súčasnosti máme vybudovaný a zabehnutý subdodávateľský systém pre poskytovanie rozsiahlych stavebno - montážnych prác v oblasti striech, formou generálneho dodávateľa.

Na Slovenskom stavebnom trhu spoločnosť pôsobí v oblasti výroba a realizácia konštrukcií krovu a realizácia strešných systémov od roku 1997. Našou hlavnou výrobnou náplňou sú predovšetkým drevené strešné konštrukcie v tvare priehradových väzníkov spájaných kovovými spojkami s prelisovanými hrotmi, ktoré nám umožňujú vyrobiť strechu alebo nadstavbu na rôzne druhy objektu až do rozpätia 30 m. Súčasťou výrobnej náplne sú ďalej, dodávka a montáž klasických tesárskych viazaných krovov, realizácia striech na kľúč, rekonštrukcie plochých striech a výroba a montáž nízkoenergetických montovaných domov.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.